prom night chica juegos de ves

prom night chica juegos de ves 2.3 y versiones superiores

Witam nastoletnie dziewczyny, to twój ostatni rok liceum w pobliżu końca? Nadchodzi ukończeniu uczelni, jesteś w pośpiechu, aby kupić najpiękniejszą suknię na balu.

Witam nastoletnie dziewczyny, to twój ostatni rok liceum w pobliżu końca? Nadchodzi ukończeniu uczelni, jesteś w pośpiechu, aby kupić najpiękniejszą suknię na balu.

Witam nastoletnie dziewczyny, to twój ostatni rok liceum w pobliżu końca? Nadchodzi ukończeniu uczelni, jesteś w pośpiechu, aby kupić najpiękniejszą suknię na balu. A nasz teen ma dziś Prom taniec nocy, a ona potrzebuje twojej pomocy, aby znaleźć najbardziej elegancki strój na imprezę, bo chce być bal księżniczka. Pobierz ten zabawy app Prom Night Dress Up gry za darmo i pomóc naszej dziewczynie być dziś królową balu. Trzy dziewczyny właśnie skończył przygotowania w balu makijaż i salon spa, a teraz szuka dobrego projektanta mody do wyboru najpiękniejsze sukienki. Jeśli chcesz pracować jako projektant prom, najpierw wybrać dziewczynę, która nam najbardziej, i zacznij swój bal maturalny ubierać się historia. Każda dziewczyna ma swój własny zestaw wielu niesamowitych sukienki prom, następnie biżuterii, najbardziej eleganckie buty, rękawice i worki. Wybierz najpiękniejszą suknię Prom Night. Następnie można wybrać fryzurę i wybierz zarówno modne i stylowe torby i buty.

Prom Night Dress Up gry jest bardzo zabawne gry dla dziewczyn. Zagraj prom gry noc Makeover, mody i projektowania wykonywać swój talent. Bądź najlepszy stylista! Bądź gotowy na bal dziewczyny tańca. Pobierz dziewczyna jest piękna balu wirtualny salon z improwizowanej królowa mody szafie z wielu chłodnym szafa. Śledź najnowsze trendy w modzie i wybrać najlepszy strój dla swojej królowej dziewczyna modelu. Dodać do niej dumna i piękna, a może kiedyś Twoja praca będzie warta czerwonym dywanie, pasa startowego i magazynów mody chwała mody. Ubierz dziewczyny i zrobić własny styl mody. Nie zapomnij, aby ustawić, a niektóre fryzury w stylu włosów lubisz najbardziej. Są też i ustawić z ładne tło. Ci Prom Girl być prawdziwa ikona gwiazdki na dzisiejszej mody pokaz mody na żywo i Dance Party.

Prom Night to impreza typowo odbywają się pod koniec starszego roku. Jest to ostatni rok liceum. Promenada jest taniec og pół formalne spotkanie uczniów szkół średnich. Prom Night jest typowe spotkanie z chłopców w smokingach z krawatem i dziewcząt w sukienki z Corsages na nadgarstkach. Na balu, król i królowa balu balu mogą być ujawnione. Czy dziewczyny na studniówkę? Czy potrzebujesz trochę pojęcia jak ubrać się dobrze na tym popularnym ceremonii? Istnieje wiele butików i mnóstwo pięknych eleganckich sukienek. Prawdopodobnie nie możesz decyzję jak makeover, a które sukienka do wyboru. Ten strój do gry może być bardzo przydatne, ponieważ można zobaczyć wiele niesamowitych suknie, i trochę pojęcia projektowania własnych sukienka na studniówkę.

Funkcje kategorie:

- 3 Piękne modele

- Sukienki

- Buty

- styl włosów, kwiaty do włosów, korony

- Biżuteria: naszyjnik, bransoletka i kolczyki

- Torby, rękawice

- Najlepsze tła

Możesz:

Zapisz swój model, wziąć jej zdjęcie, użyj go jako tapetę

prom night chica juegos de ves

Download

prom night chica juegos de ves 2.3 y versiones superiores